Dziś jest: 23-07-2016 Godzina:

G+
f

Smyk to kolorowe i wygodne ubranka dla dzieci i niemowląt. 2000 artykułów dziecięcych w zasięgu Twojej ręki. Szybka dostawa i na zwrot produktu.

Fulscreen

Ulotki i gazetki dla dzieci:

 

"GAZETKA SMYK "

O FIRMIE

Informacje o firmie

SMYK to sieć sklepów specjalistycznych z artykułami dla dzieci. Ta międzynarodowa sieć oferuje szeroki wybór produktów dla dzieci od momentu narodzin do 14 roku życia. Sklepy sieci SMYK zlokalizowane są w większych miastach, a koncepcja dynamicznego rozwoju zakłada otwieranie nowych placówek w największych centrach handlowych. Sklepy SMYK znajdują się także na Ukrainie i w Niemczech. Sieć sklepów SMYK wchodzi w skład Grupy Empik Media & Fashion, wiodącego dystrybutora produktów markowych w regionie. Grupę tworzy obecnie 18 spółek o profilu handlowym i oferuje media i rozrywkę, markową modę oraz obuwie, kosmetyki, zabawki oraz akcesoria. Zarządza ponad 40 markami premium: - międzynarodowe – Hugo Boss, Esprit, Mango, Chanel, Dior, Shiseido, Givenchy, Guerlain, Mexx, Palmers, Cortefiel, Aldo, Zara, Kenzo, Salvador Dali etc.

Źródło: www.smyk.com

Najnowsze gazetki na polskaulotka.pl

*Wszystkie nazwy i znaki handlowe w tym serwisie internetowym zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.

Joomla template by Joomlashine.com