Dziś jest: 25-07-2016 Godzina:

G+
f

telepizza-logo

Telepizza

Zobacz ulotkę lub gazetkę w wersji pełnoekranowej

Pełny Ekran

"GAZETKA Telepizza"

O FIRMIE

Telepizza to marka, która poza Polską znana jest w takich krajach jak Hiszpania, Chile, Portugalia, Kolumbia. Pierwszy lokal powstał w sercu Madrytu, gdzie obecnie znajduje się centrala firmy. Sieć utworzona we wspomnianych krajach składa się z ponad 1000 lokali. Do Polski Telepizza zawitała w 1992 r. Pierwszy lokal powstał w Warszawie przy ulicy Prostej. Obecnie sieć krajowa liczy 113 restauracji i sukcesywnie się rozwija dzięki wprowadzonemu w 2001 r. systemowi franczyzowemu.

Telepizza – najlepsza na polskim rynku

W 1992 roku z polskiej restauracji Telepizza przy ulicy Prostej w Warszawie, wyjechało pierwsze zamówienie – gorąca i pyszna pizza. Od tamtej pory sieć w naszym kraju ciągle się rozwija i rozszerza swoją działalność.

Dzięki wieloletniemu i międzynarodowemu doświadczeniu, wsparciu centralnych struktur i przemyślanym inwestycjom, Telepizza osiągnęła w naszym regionie bardzo silną pozycję i stała się najprężniej rozwijającą się siecią w swojej branży w całej Europie Wschodniej.

Obecnie to także lider na polskim rynku związanym z dostawą produktu do konsumenta, przy czym szacuje się, że roczna sprzedaż osiąga 6 milionów pizz a wsparcie sprzedaży to system materiałów reklamowych w formie ulotek rozprowadzanych do 4 milionów gospodarstw domowych.

Łącznie otwarto już 113 lokali w Polsce, z czego połowa to lokale działające na zasadach franczyzy; polski oddział Telepizzy posiada także jedno centrum logistyczno – produkcyjne (Centralna Polska) i zatrudnia 2,5 tys. pracowników. Twoja ulubiona restauracja w Poznaniu!

Źródło: www.telepizza.pl/

Zobacz także gazetki z innych

Najnowsze gazetki na polskaulotka.pl

*Wszystkie nazwy i znaki handlowe w tym serwisie internetowym zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.

Joomla template by Joomlashine.com