Sklep kosmetyczny, perfumeryjny Douglas z gazetka promocyjną, kosmetyki, perfumy, farby dla kobiet


Gazetka promocyjna sklepu Douglas


Zobacz więcej promocji >>


GAZETKA Douglas

O firmie Douglas

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Douglas i naszej filozofii przedsiębiorstwa? Zapoznaj się z poniższymi informacjami!

Perfumerie Douglas Douglas Holding Prawa autorskie Perfumerie Douglas

Sukces nie jest dziełem przypadku! Kompetencje, jakość i lojalność wobec klienta stały się podwaliną sukcesu firmy Douglas jako lidera rynku perfumerii w Europie. W ponad 1000 placówkach w Niemczech i na całym kontynencie nasi pracownicy starają się spełnić wszelkie życzenia naszych klientów.

Powrót do góry DouglasHolding Spółka akcyjna Douglas Holding AG jest wiodącą europejską grupą która tworzy tzw. „life style” w branży sklepów detalicznych. Poszczególne spółki-córki - jak Perfumeria Douglas - są sprawnymi przedsiębiorstwami handlu detalicznego, które należą w swoich branżach do liderów rynku, oferujących najwyższej jakości świadczenia. Zapoznaj się ze stroną Douglas Holding i dowiedz wiele interesujących informacji o grupie Douglas.

Nach oben Prawa autorskie Wszelkie informacje, grafiki oraz wzornictwo stron internetowych douglas.pl służą wyłącznie do osobistej informacji naszych klientów. Korzystanie z nich odbywa się na własne ryzyko. Nie przejmujemy odpowiedzialności za korzystanie ze świadczeń lub ich niedostępności. Dotyczy to również szkód będących tego następstwem. Wszelkie dane niniejszej oferty podlegają ochronie praw autorskich zgodnie z §4 i §§87a i nast. ustawy o prawach autorskich. Powielanie, kopiowanie i drukowanie stron internetowych są dozwolone wyłącznie w celu złożenia zamówienia w sklepie www.douglas.pl. Każde inne formy edycji, powielania, przetwarzania i/lub udostępniania publicznego wykraczają poza zwyczajne wykorzystanie i stanowią naruszenie prawa autorskiego, które jest karalne i może stanowić podstawę do roszczeń o odszkodowanie.

Znaki towarowe i marki Nazwa firmy, logo, nagłówki stron i paski nawigacji, obiekty graficzne oraz ikony przełączeniowe są zarejestrowanymi znakami towarowymi, handlowymi lub markami chronionymi przez Parfümerie Douglas GmbH w Niemczech. Wszystkie inne wymienione na naszych stronach znaki towarowe, nazwy produktów oraz firm lub logo firmowe są wyłączną własnością ich właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone!

Powrót do góry Masz jeszcze pytania? Z przyjemnością udzielimy indywidualnej pomocy. W tym celu wystarczy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Czekamy na Twoje zapytania!

Źródło: www.douglas.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież