Dziś jest: 27-05-2016 Godzina:

G+
f

aldi-logo

 

GAZETKA AUCHAN

O firmie Auchan Auchan Polska funkcjonuje na polskim rynku od ponad 14 lat. Pierwszy hipermarket powstał w maju 1996 roku w Piasecznie. Auchan Polska w sierpniu 2010 posiada 21 Centrów Handlowych, oraz 50 % udziałów w zarządzanych przez firmę Schiever Polska 4 Centrach Handlowych, otwartych pod szyldem Auchan (Legnica, Wałbrzych, Racibórz i Zielona Góra). W przygotowaniu są kolejne obiekty. Największy hipermarket, Auchan Wola w Warszawie, ma powierzchnię prawie 18 tys. m2.

Firma zatrudnia ponad 10 000 współpracowników. Na przestrzeni ostatnich lat Auchan stało się przedsiębiorstwem w pełni polskim, zatrudniającym polskich dyrektorów i managerów, które współpracuje z ponad 1500 polskimi dostawcami a za pomocą pięknie stworzonych gazetek reklamowych jaki i ulotek promocyjnych jesteśmy wstanie dotrzeć do Państwa domów w całej Polsce.

W 2000 roku, Auchan Polska, jako jedna z pierwszych firm w Polsce, wprowadziła Akcjonariat Pracowniczy. Przystąpiło do niego ponad 94% współpracowników.

Oferta gazetki promocyjnej Auchan

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ulotkę sieci Auchan. Zapraszamy do zapoznania się z gazetką promocyjną.
Gazetka promocyjna sklepów Auchan na Polskaulotka.pl. Informacje o produktach i promocjach z sieci Auchan , oferty promocyjne, przepisy i lokalizator sklepów Auchan w naszej gazetce promocyjnej. Auchan jest jedną z najbardziej popularnych i największych sieci sklepów detalicznych w Polsce.
Auchan, gazetka Auchan, ulotka Auchan, gazetka, Auchan, produkty, codziennie, niskie, ceny, promocje Auchan, promocje, gazetka promocyjna Auchan, sklep, dyskont, kropka, czerwona, piwo, pieczywo, ser, owoce, buty, dyskont, market, polska, sieć, detal, produkty, jakość, najwyższa, codziennie, bliskość, współpraca, partner, zatrudnia, spółka, marka, nagradzana, tytuł, prestiż, duże miasta, wsie, towar, marża, producenci, rożni, gwarancja, dystrybucja, centra, dostawcy, inspiracje, tygodniowe, inspiracje tygodniowe, artykuły, spożywcze, przemysłowe, następny, tydzień, miesiąc, regularnie, opis, przepisy

Źródło: www.auchan.pl/

Najnowsze gazetki na polskaulotka.pl

*Wszystkie nazwy i znaki handlowe w tym serwisie internetowym zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.

Joomla template by Joomlashine.com