Dziś jest: 28-11-2015 Godzina:

G+
f
aldi-logo

AUCHAN

Ulotki i gazetki z marketów, supermarketów i dyskontów:

GAZETKA AUCHAN

O firmie Auchan Auchan Polska funkcjonuje na polskim rynku od ponad 14 lat. Pierwszy hipermarket powstał w maju 1996 roku w Piasecznie. Auchan Polska w sierpniu 2010 posiada 21 Centrów Handlowych, oraz 50 % udziałów w zarządzanych przez firmę Schiever Polska 4 Centrach Handlowych, otwartych pod szyldem Auchan (Legnica, Wałbrzych, Racibórz i Zielona Góra). W przygotowaniu są kolejne obiekty. Największy hipermarket, Auchan Wola w Warszawie, ma powierzchnię prawie 18 tys. m2.

Firma zatrudnia ponad 10 000 współpracowników. Na przestrzeni ostatnich lat Auchan stało się przedsiębiorstwem w pełni polskim, zatrudniającym polskich dyrektorów i managerów, które współpracuje z ponad 1500 polskimi dostawcami a za pomocą pięknie stworzonych gazetek reklamowych jaki i ulotek promocyjnych jesteśmy wstanie dotrzeć do Państwa domów w całej Polsce.

W 2000 roku, Auchan Polska, jako jedna z pierwszych firm w Polsce, wprowadziła Akcjonariat Pracowniczy. Przystąpiło do niego ponad 94% współpracowników.

Oferta gazetki promocyjnej Auchan

Na stronie tej znajdziesz najnowszą ulotkę sieci Auchan. Zapraszamy do zapoznania się z gazetką promocyjną.

Źródło: www.auchan.pl/

Zobacz także gazetki z innych marketów, dyskontów

 

* Wszystkie nazwy i znaki handlowe w tym serwisie internetowym zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.

Najnowsze propozycje

Zobacz również

Joomla template by Joomlashine.com