Dziś jest: 24-07-2016 Godzina:

G+
f
bac-pol-logo

 

GAZETKA Bać-Pol

O firmie Bać-Pol

Bać-Pol to firma rodzinna z branży cash&carry, która istnieje od 1990 roku. Firma zalicza się do grona największych firm handlowych w Polsce. Profil działalności firmy Bać-Pol to dystrybucja artykułów spożywczych wraz z ulotkami promocyjnymi i ofertami umieszconymi w naszej gazetce reklamowej. Współpracuje z hurtowniami, sieciami detalicznymi i sklepami. W swojej ofercie handlowej sieć handlowa Bać-Pol posiada ponad 6 000 pozycji asortymentowych. W swojej ofercie proponuje między innymi: napoje, słodycze, przetwory owocowo-warzywne, nabiał, tłuszcze, używki, koncentraty spożywcze, soki, konserwy i przyprawy. Firma działa w takich województwach jak: małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, mazowieckie i lubuskie. Z oddziałów funkcjonujących w wymienionych województwach prowadzona jest dystrybucja na teren całej Polski.

Katalog, gazetka promocyjna Bać-Pol - promocje

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Aktualna gazetka promocyjna, ulotka Bać-Pol. Ulotka i promocje Bać-Pol znajdują się poniżej.

Poniżej znajduje się katalog produktów Bać-Pol. Obejrzyj promocje w gazetce promocyjnej, ulotce. Skorzystaj z promocji Bać-Pol. Na stronie tej znajdziesz najnowszą ofertę z gazetki promocyjnej Bać-Pol.

Źródło: www.bacpol.com.pl

Najnowsze gazetki na polskaulotka.pl

*Wszystkie nazwy i znaki handlowe w tym serwisie internetowym zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.

Joomla template by Joomlashine.com