Sklep spożywczy Eden z gazetka promocyjną


Gazetka promocyjna sklepu Eden

GAZETKA EdenO FIRMIE

Sieć Handlowa Eden powstała w marcu 2002r z inicjatywy Kupców województwa siedleckiego. Zrzesza palcówki handlowe na zasadzie franczyzy, której istota polega na zaoferowaniu kompleksowego modelu działalności sklepu według sprawdzonych i wciąż udoskonalanych rozwiązań. Jest alternatywą dla powstających marketów i hipermarketów zagranicznych a naszym Kupcom pomaga zwiększyć przychody i rentowność sklepu a co za tym idzie czynić jego ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną dla Klientów. Ponad 10-letnie doświadczenie na rynku sprawia, że możemy zaoferować naszym franczyzobiorcom bardzo korzystne warunki handlowe u dystrybutorów, liczne akcje promocyjne oraz zakupy grupowe. Poza tym Eden posiada w swojej ofercie kontrakty handlowe z Producentami co dodatkowo uatrakcyjnia ofertę oraz znacząco pomaga obniżyć koszty prowadzania działalności.

Na dzień dzisiejszy pod marką Eden zrzeszonych jest blisko 1000 placówek handlowych na terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego oraz mazursko-warmińskiego. Jesteśmy jedną z nieliczynych sieci, która nie pobiera od Uczestników opłaty stałej za przystąpienie do Sieci. Oddajemy do Państwa dyspozycji grono profesjonalnych Koordynatorów, którzy podzielą się z Państwem długoletnim doświadczeniem w branży FMCG, pomogą w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz zaproponują wiele innowacyjnych rozwiązań.

Sklepy Sieci Eden podzielone są na trzy kategorie:

Eden Premium – twarda franczyza - 178 sklepów

Eden Market – miękka franczyza – 144 sklepy

Eden - miękka franczyza – 529 sklepów

W zależności od kategorii sklepu Eden oferuje odpowiednie warunki handlowe. Gazetka reklamowa jest najskuteczniejszą formą reklamy i promocji. Dział handlu i marketingu dokłada starań aby gazetki wydawane miesięcznie dla klientów detalicznych sklepów Eden były ciekawe i atrakcyjne. Uczestnik sieci otrzymuje bezpłatnie materiały reklamowe ( gazetki, plakaty ) oraz darmowy kolportaż gazetki bez względu na położenie geograficzne. Aby uzyskać niższe ceny zakupu artykułów promocyjnych Eden ma podpisaną umową z firmą, która świadczy usługi magazynowo-logistycznne, dzięki której może robić zakupy centralne, mega zakupy. Obszar naszego wspólnego działania pokrywa się w 100% co pozwala nam zapewnić naszym Uczestnikom profesjonalny serwis.

Zapraszamy do współpracy wszystkich Właścicieli sklepów, którzy traktują na poważnie handel.

Źródło: www.eden.info.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież