Dziś jest: 26-07-2016 Godzina:

G+
f
eko-logo

 

"GAZETKA EKO"

O FIRMIE

Ulotka, gazetka promocyjna, katalog Eko sieć marketów spożywczych- promocje

O firmie EKO

EKO to istniejąca od 1996 r. sieć ponad 300 supermarketów usytuowanych w południowej i zachodniej Polsce.

Dynamiczny rozwój sieci od chwili powstania wynika z niestandardowego podejścia, który przy zachowaniu sieciowego charakteru sklepów (spójny system zarządzania, jednolita wizualizacja sklepów, Centrum Logistyczne oraz zintegrowany system informatyczny) nie zrywa z lokalnością, dzięki czemu sklepy EKO są bliżej Klienta oraz jego potrzeb.

Nasze sklepy to miejsce codziennych zakupów produktów spożywczych, chemicznych i przemysłowych. Dobierając asortyment staramy się wykorzystywać wiedzę o potrzebach naszych Klientów oraz zaskakiwać ciekawymi pomysłami na różne okazje.

Nasi Klienci doceniają szeroki wybór oraz jakość produktów świeżych. Stały system kontroli jakości, codzienne dostawy, a także urozmaicanie asortymentu nowościami sprawia że produkty wędliniarskie, owoce i warzywa oraz pieczywo są wysoko oceniane w badaniach konsumenckich.

Źródło: www.eko.pl/

Najnowsze gazetki na polskaulotka.pl

*Wszystkie nazwy i znaki handlowe w tym serwisie internetowym zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.

Joomla template by Joomlashine.com