Dziś jest: 30-05-2016 Godzina:

G+
f

lidl-logo

Fulscreen

 

"GAZETKA LIDL"

O FIRMIE

Lidl, jest częścią grupy Schwarz. To jedna z największych sieci sklepów spożywczych w Europie. Firma prowadzi działalność międzynarodową i posiada niezależne spółki, które prowadzą aktywną działalność na terenie całej Europy. Sieć sklepów Lidl składa się z wielu marketów działających jako filie. Głównym założeniem sieci Lidl jest oferowanie swoim klientom produktów codziennej potrzeby o najwyższej jakości i po korzystnej cenie. W skład proponowanych artkułów wchodzą zarówno artykuły znanych marek międzynarodowych, jak i marek własnych.

Bogaty asortyment uzupełniony jest ponadto o duży wybór produktów mrożonych, mlecznych, wędliny, świeży drób, świeże mięso, codziennie świeże warzywa i owoce, a także szeroki wybór pieczywa oraz artykuły AGD, tekstylia, zabawki i artykuły elektroniczne. Więcej szczegółów w gazetce promocyjnej, ulotce z Lidl. W swoim asortymencie sklepy Lidl oferują szeroki wybór ponad 1 200 artykułów. Aktualne promocje można obejrzeć w gazetce poniżej.

Sieć wysoką jakość zapewnia dzięki dokładnej selekcji dostawców oraz ciągłym kontrolom jakościowym, a także krótkiej drodze dostaw oraz wysokiej rotacji towarów. Niskie ceny uzyskiwane są w dzięki zamówieniom bardzo dużych ilości towaru dla całej sieci oraz przy jednoczesnym stosowaniu niskiej marży.

Oferta gazetki promocyjnej z sieci Lidl

Na stronie tej znajdziesz najnowsze oferty z ulotki, gazetki promocyjnej sieci handlowej Lidl.

Sprawdź szczegóły na ostatniej stronie gazetki gdzie obowiązuje promocja. Obowiązujące promocje zależą od sieci Lidl.

Aby wybrać konkretną gazetkę promocyjną kliknij na obrazek poniżej. Po wybraniu obrazka pojawią ci się promowane produkty. Zapraszamy do zapoznania się z gazetką promocyjną Lidl. Aktualne promocje w Lidl

Obejrzyj aktualne promocje w sieci marketów Lidl. Poniżej znajdziesz aktualne propozycje na obecny tydzień. Zapoznaj się z ofertą sieci sklepów Lidl

Źródło: www.lidl.pl/

Zobacz także gazetki z innych marketów, dyskontów

Najnowsze gazetki na polskaulotka.pl

*Wszystkie nazwy i znaki handlowe w tym serwisie internetowym zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.

Joomla template by Joomlashine.com