Dziś jest: 28-07-2016 Godzina:

G+
f
Sklepy pepco to ogólnopolska sieć niezależnych sklepów detalicznych.

 

"GAZETKA PEPCO "

O FIRMIE

O firmie PEPCO

PEPCO to ogólnopolska sieć sklepów dyskontowych, oferujących artykuły odzieżowe oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku w myśl hasła „Więcej za mniej...codziennie!". Jest to jedyny tego typu operator niespożywczy w Polsce.

PEPCO to sieć niedrogich, samoobsługowych sklepów, zlokalizowanych w centrach miast lub centrach handlowych, gdzie wraz z sąsiadującymi operatorami spożywczymi tworzymy kompleksową ofertę handlową. Taki model sklepów zapewnia wygodne zakupy „na każdą kieszeń", oferując niskie ceny i szeroki asortyment - dla wszystkich.

Chcemy stać się największą, najlepsza, najtańszą i najbardziej znaną w Polsce marką tanich sklepów odzieżowo-przemysłowych.

Model rozwoju sieci PEPCO został oparty na programie 70-80 otwarć rocznie. Docelowo zamierzamy otworzyć 600 sklepów w całej Polsce.

Wyłącznym właścicielem wszystkich sklepów pod marką PEPCO jest firma PEPCO Poland Sp. z o.o.

PEPCO Poland jest jedną ze spółek, należących do grupy firm holdingu inwestycyjnego Pepkor, jednej z największych kapitałowo firm w RPA. Pepkor działa w segmencie dyskontowej sprzedaży detalicznej od 1965 roku, a obecnie prowadzi działalność w 12 krajach Afryki, Azji i Europy, zarządzając 7 sieciami detalicznymi pod różnymi markami handlowymi (m. in. PEPCO, PEP, Ackermans, Best&Less, Dunns, Shoe City, John Craig). Holding PEPCO na całym świecie posiada 2800 sklepów oraz zatrudnia 27 tys. pracowników.

Źródło: www.pepco.pl/

Zobacz także gazetki z innych marketów, dyskontów

Najnowsze gazetki na polskaulotka.pl

*Wszystkie nazwy i znaki handlowe w tym serwisie internetowym zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.

Joomla template by Joomlashine.com