Dziś jest: 31-03-2015 Godzina:

G+
f

polo-market-logo

POLO MARKET

"GAZETKA POLO MARKET"

O FIRMIE

O firmie POLO MARKET

POLOmarket to polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Nasza sieć została założona 14 lat temu. Zaczynaliśmy od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to 311 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem robienia zakupów, miesięcznie odwiedza nas aż 13 milionów Polaków. Nasi klienci doceniają jakość i świeżość sprzedawanych w POLOmarketach produktów.

Dlaczego w naszych sklepach klienci tak chętnie robią zakupy?

Dzięki codziennym dostawom w placówkach POLOmarketu zawsze można kupić świeże warzywa i owoce. Większość z nich dostarczają nam polscy rolnicy i hodowcy.

Dział warzywny przyciąga klientów ekspozycją soczystych i zdrowych produktów. Nasze warzywa i owoce, dzięki licznym kontrolom wewnętrznym, są najwyższej jakości Klientów zachęca do zakupów w naszych sklepach zapach ciepłego pieczywa, gdyż chleb i bułki wypiekamy na miejscu w specjalnych piecach. Oferujemy także pieczywo dostarczane z lokalnych piekarni.

Obfity wybór wędlin, mięs oraz nabiału umożliwia planowanie urozmaiconych posiłków dla całej rodziny.

Sklepy POLOmarket są przestronne, towar na półkach tak ustawiony, aby każdy klient bez problemu mógł odszukać to, co zamierza kupić. Klienci znajdują u nas wszystko to, co jest potrzebne do prowadzenia gospodarstwa domowego.

Źródło: www.polomarket.pl/

Zobacz także gazetki z innych marketów, dyskontów

* Wszystkie nazwy i znaki handlowe w tym serwisie internetowym zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.

Szukaj

Najnowsze propozycje

Zobacz również

Joomla template by Joomlashine.com