Dziś jest: 23-07-2016 Godzina:

G+
f

ccc-logo

CCC

"GAZETKA CCC"

O FIRMIE

Grupa CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i największym jego producentem w Polsce. CCC od wielu lat dba o to, aby zapewnić klientom szeroką ofertę obuwia w atrakcyjnych cenach. Dbając o cenę, staramy się jednocześnie sprostać wymaganiom co do jakości oferowanych produktów i gustom klientów. Mając możliwość wpływu na etapie powstawania kolekcji, dbamy o dobór najlepszych materiałów do ich produkcji, aby zadowolić naszych klientów. Firma CCC oferuje duży wybór różnorodnych modeli i marek obuwia, w tym również obuwia sportowego oraz dziecięcego. Każda kolekcja obejmuje modele casualowe w modnych fasonach i kolorach, jak i eleganckie klasyczne obuwie dla kobiet i mężczyzn. Jednocześnie CCC pamięta o swoich najmłodszych klientach, oferując w sprzedaży szeroką gamę obuwia dziecięcego w najróżniejszych wzorach. W okresie jednego roku firma oferuje blisko trzy tysiące wzorów obuwia. Grupa posiada łącznie 67 zarejestrowanych marek towarowych - najbardziej popularną marką sprzedawaną przez CCC jest marka Lasocki, dostępna zarówno w salonach CCC, jak i firmowych salonach Lasocki.

Sprzedaż kolekcji prowadzona jest łącznie w ponad 700 placówkach pod markami CCC, Boti, Lasocki. Według stanu na dzień 31 czerwca 2013 roku, sieć sprzedaży Grupy CCC obejmowała 704 placówki, na co składało się: 377 salonów firmowych CCC w kraju, w tym: 37 agencyjnych, 65 salonów CCC w Republice Czeskiej, 21 salonów CCC w Republice Słowackiej, 30 salonów na Węgrzech, 25 salonów Lasocki, 113 sklepów własnych Boti, 36 salonów franczyzowych CCC, w tym: 6 salonów franczyzowych CCC w Rosji, 5 salonów CCC na Łotwie, 13 salonów CCC w Rumunii, 2 salony CCC w Kazachstanie, 2 salony CCC na Ukrainie oraz 37 sklepów franczyzowych Boti.

Źródło: www.ccc.eu/pl?langset=true

Zobacz także gazetki z innych

Najnowsze gazetki na polskaulotka.pl

*Wszystkie nazwy i znaki handlowe w tym serwisie internetowym zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.

Joomla template by Joomlashine.com