Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 Zobacz więcej gazetek >>


GAZETKA H&m

Nasz pomysł na biznes

Moda i jakość po najlepszej cenie w sposób zrównoważony.

H & M Fashion Winter H & M zawsze powinien mieć najlepszą ofertę klienta w każdym rynku. Oferujemy kolekcje, które są szerokie i zróżnicowane dla kobiet, mężczyzn, młodzieży i dzieci.

Dla nas, design, jakość i trwałość nie jest kwestią ceny: powinniśmy zawsze oferują inspirującą modę z bezkonkurencyjnej cenie.

Jakość jest centralnym tematem, od początkowego pomysłu do produktu końcowego. Naszym celem jest, aby zawsze wyprzedzać oczekiwania naszych klientów w zakresie jakości.

Zapewniamy najlepszą cenę poprzez:

we własnym zakresie projektowania Brak pośredników duże ilości zakupów zakupem odpowiednich produktów z rynków właściwych Sprawna logistyka Koszt świadomość we wszystkich częściach organizacji Ważnym elementem naszej oferty jest silny, że H & M powinno być bardziej przyjazne dla środowiska . Znaczne środki są przeznaczone na rosnącą trwałości.

H & M nie jest właścicielem fabryki, lecz kupuje produkty od niezależnych dostawców, które są bliskie długoterminowych partnerów H & M. Pracujemy, aby doprowadzić do poprawy długoterminowej dla ludzi i środowiska - w łańcuchu dostaw, cykl życia odzieży i społeczności, w których jesteśmy aktywni.

Źródło: www2.hm.com

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież