Chata Polska Gazetka promocyjna

Chata Polska


Chata Polska - aktualna gazetka promocyjna

Kliknij poniższą gazetkę aby zobaczyć promocje Chata Polska w tym tygodniu.

Gazetka Chata Polska
Oferta od 09.06 - 21.06.2020

Chata Polska Gazetka promocyjna

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O Chata Polska

Ulotka, gazetka promocyjna, katalog Chata Polska - Promocje, świeża oferta!

Godziny otwarcia Chaty polskiej

Pon - Pt : 6.00 - 21.00
Sob : 6.00 - 21.00
Niedz : 9.00 - 19.00
Dokładne info
www.chatapolska.pl
Znajdź najbliższy sklep Chata Polska

Lokalizacja sklepów

Informacje o Chacie Polskiej

Codzienne udane zakupy

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych zbudowana w oparciu o polski kapitał, prężnie rozwijająca się od 1997 roku i obecna dziś na terenie siedmiu województw.

Blisko, świeżo, zasobnie – tak robi się zakupy w Chacie Polskiej. Dzięki dogodnym godzinom otwarcia sklepów, możesz cieszyć się przyjemnością zakupów od wczesnego ranka do późnych godzin wieczornych. Odwiedź sklep Chaty Polskiej w Twoim sąsiedztwie i przekonaj się, czym Chata bogata.

Czym Chata bogata

Podstawą zasobnej oferty sklepów Chaty Polskiej są wysokiej jakości warzywa, owoce, mięso i wędliny, nabiał oraz pieczywo, odpiekane na miejscu lub dostarczane kilka razy dziennie do naszych sklepów a wszystko to możecie znaleźć w naszych ulotkach promocyjnych jak również w gazetce reklamowej.

Powodem do dumy są dla Chaty Polskiej dwie marki własne: „Dobra Nasza” oraz Spiżarnia Chaty Polskiej – atrakcyjne produkty, które cechuje dobra relacja ceny do jakości.

W Chacie Polskiej regularnie pojawiają się nowości, asortyment z różnych zakątków świata, jak i od regionalnych, uznanych producentów oraz produkty wytwarzane według staropolskich receptur, byś zawsze znalazł coś dla siebie.

Nasz personel jest do Twojej dyspozycji – chętnie odpowie na pytania lub wskaże poszukiwany produkt lub przyjmie indywidualne zamówienie.

Oferta Chaty Polskiej obfituje w atrakcyjne promocje, degustacje i konkursy z nagrodami które możecie państwo otrzymać pod drzwi w formie ulotek i gazetek promocyjnych.

Zapraszamy na udane zakupy do Chaty Polskiej!

Źródło: www.chatapolska.pl