Chata Polska Gazetka promocyjna

Chata Polska


Chata Polska - aktualna gazetka promocyjna

Kliknij poniższą gazetkę aby zobaczyć promocje Chata Polska w tym tygodniu.

Gazetka Chata Polska - oferta od 08.08 - 14.08.2019

Chata Polska Gazetka promocyjna

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O Chata Polska

Ulotka, gazetka promocyjna, katalog Chata Polska - Promocje, świeża oferta!

Godziny otwarcia Chaty polskiej

Pon - Pt : 6.00 - 21.00
Sob : 6.00 - 21.00
Niedz : 9.00 - 19.00
Dokładne info
www.chatapolska.pl
Znajdź najbliższy sklep Chata Polska

Lokalizacja sklepów

Informacje o Chacie Polskiej

Codzienne udane zakupy

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych zbudowana w oparciu o polski kapitał, prężnie rozwijająca się od 1997 roku i obecna dziś na terenie siedmiu województw.

Blisko, świeżo, zasobnie – tak robi się zakupy w Chacie Polskiej. Dzięki dogodnym godzinom otwarcia sklepów, możesz cieszyć się przyjemnością zakupów od wczesnego ranka do późnych godzin wieczornych. Odwiedź sklep Chaty Polskiej w Twoim sąsiedztwie i przekonaj się, czym Chata bogata.

Czym Chata bogata

Podstawą zasobnej oferty sklepów Chaty Polskiej są wysokiej jakości warzywa, owoce, mięso i wędliny, nabiał oraz pieczywo, odpiekane na miejscu lub dostarczane kilka razy dziennie do naszych sklepów a wszystko to możecie znaleźć w naszych ulotkach promocyjnych jak również w gazetce reklamowej.

Powodem do dumy są dla Chaty Polskiej dwie marki własne: „Dobra Nasza” oraz Spiżarnia Chaty Polskiej – atrakcyjne produkty, które cechuje dobra relacja ceny do jakości.

W Chacie Polskiej regularnie pojawiają się nowości, asortyment z różnych zakątków świata, jak i od regionalnych, uznanych producentów oraz produkty wytwarzane według staropolskich receptur, byś zawsze znalazł coś dla siebie.

Nasz personel jest do Twojej dyspozycji – chętnie odpowie na pytania lub wskaże poszukiwany produkt lub przyjmie indywidualne zamówienie.

Oferta Chaty Polskiej obfituje w atrakcyjne promocje, degustacje i konkursy z nagrodami które możecie państwo otrzymać pod drzwi w formie ulotek i gazetek promocyjnych.

Zapraszamy na udane zakupy do Chaty Polskiej!

Źródło: www.chatapolska.pl

Komentarze  

0 # Dawid 2016-10-08 16:30
Obok mojego domu była Chata Polska jednak szybko się skończyła ponieważ ma wysokie ceny mało produktów obsługa jest OK przeważyło to że jest drogą duża konkurencja Obok typu Żabka czy Fresh Nie ma szans na schowanie się na na osiedlu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Marek 2017-02-14 18:51
Super sklep jak dla mnie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież