Stokrotka


Stokrotka - aktualna gazetka promocyjna

Kliknij poniższą gazetkę aby zobaczyć promocje Stokrotka w tym tygodniu.

Katalog Kulinarne ABC
Obowiązuje od 17.10.2019 do 30.10.2019

Market
Obowiązuje od 17.10.2019 do 23.10.2019

Stokrotka
Obowiązuje od 17.10.2019 do 23.10.2019

NAJNOWSZE GAZETKI:

INFORMACJE O Stokrotka

Ulotka, gazetka promocyjna, katalog Stokrotka - Promocje, świeża oferta!

Stokrotka Sp. z o.o. powstała w 1994 roku w Lublinie i wchodzi w skład Grupy Handlowej Emperia. Koordynatorem tej grupy jest spółka Emperia Holding S.A., notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka Stokrotka jest właścicielem supermarketów spożywczych oraz delikatesów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Nasze hasło brzmi: miło, blisko i wszystko. Zobacz czym charakteryzuje się Stokrotka.

Stokrotka jest nowoczesną firmą zarządzaną przez przedsiębiorczych i pomysłowych ludzi. To dzięki ich wiedzy, umiejętnościom i bogatym doświadczeniom możemy tak dynamicznie się rozwijać. Młody i kreatywny zespół menadżerski czuwa nad utrzymaniem wysokiego tempa rozwoju firmy poprzez realizację innowacyjnych pomysłów i nowatorskich metod zarządzania.

„Zakupy jak z płatka” to nasza nowa myśl przewodnia, która wyraża szybkość oraz wygodę podczas zakupów w sklepach Stokrotka. Pragniemy, abyś wiedział, że szanujemy Twój czas, a także dokładamy wszelkich starań, żeby nieustannie zwiększać komfort korzystania z naszych supermarketów.

Stokrotka to sklep dla wszystkich. Ufamy, że bogaty asortyment zaspokoi Twoje potrzeby, a także pozwoli na zakupy w rodzinnym gronie. Sprawna obsługa oraz łatwość w odnajdywaniu produktów sprzyjają miłej atmosferze zakupów. Staramy się, aby produkty dostępne w naszych sklepach były wysokiej jakości, a ich ceny jak najbardziej przystępne.

Stokrotka to:

zakupy dostosowane do potrzeb całej rodziny

szeroki asortyment wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach

wygodne i szybkie zakupy

Nowa Stokrotka jest:

nowoczesna

przyjazna

z poczuciem humoru

Na straży jakości oraz niskich cen stroi rodzina Krotków. Mamakrotka, Tatakrotek, Mikrotka i Krotek-Psotek poinformują Was o promocjach, wesprą dobrą radą, a nawet rozbawią do łez, gdyż poczucie humoru jest ich mocną stroną.

Źródło: stokrotka.pl/